Zapisy na Białobrzegi Cisowianka Mazovia MTB Marathon

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Już możecie zapisywać się na premierowy maraton Cisowianka Mazovia MTB Marathon w sezonie 2021. W panelu zapisów STS Timing w kilka chwil zapiszecie się na listę startową zawodów w Białobrzegach. Klikajcie tutaj.

Urokliwa Promenada Zegrze, emocjonujące trasy i zostające z Wami na długo wspomnienia. To trzy filary, na których oparliśmy drugą odsłonę Cisowianka Mazovia MTB Marathon w sezonie 2021.

Baza zawodów będzie zlokalizowana na przepięknej Promenadzie Zegrze, tuż obok plaży i Zalewu Zegrzyńskiego. To stąd wyruszycie na rowerową przeprawę i to tu Wasza rodzice i kibice będą mogli ciekawie spędzić całą niedzielę.

Wasza niedziela minie za to przede wszystkim na zróżnicowanych, zaskakujących mnogością wyzwań trasach. Najwięcej atrakcji przygotowaliśmy na najdłuższych dystansach, Pro i ½ Pro. To na nich będziecie mogli wykazać się pełnią umiejętności MTB. Ci najmłodsi zawodnicy, a także ci mniej doświadczeni, docenią walory dystansów Hobby i Fit.

Na koniec dnia wszyscy spotkamy się na Promenadzie, dzieląc się gorącymi wspomnieniami z trasy i podziwiając widoki na Zalew Zegrzyński.

Partnerem maratonu w Białobrzegach jest Hotel Promenada Zegrze, który przygotuje dla Was darmowe posiłki regeneracyjne. Hotel ufundował także dwa vouchery: jeden trafi do zwycięzcy dystansu Pro, drugi do zwyciężczyni dystansu ½ Pro. Baza zawodów będzie na prywatnej plaży należącej do Promenada Zegrze, co gwarantuje Wam i Waszym kibicom dobre miejsce na wypoczynek i regenerację sił. W skład pakietu startowego wchodzą też niezapomniane widoki.

Prosimy Was o przestrzeganie zasad dystansu społecznego i zachowanie odległości 1,5 m. Na terenie miasteczka obowiązuje też bezwzględny nakaz noszenia maseczek. Można je zdjąć jedynie w sektorze startowym na 10 sekund przed rozpoczęciem maratonu.

Uwaga! Jeśli z przyczyn od nas niezależnych konieczne będzie przełożenie maratonu, to zostanie on automatycznie przeniesiony na 24 października. W takim wypadku, wszyscy zapisani otrzymają kody od STS, które pozwolą Wam zapisać się na dowolne zawody Cisowianka Mazovia MTB Marathon w sezonie 2021.