Przenosimy Białobrzegi na październik

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mając na uwadze Wasze zdrowie, a także dostosowując się do obowiązujących obostrzeń, przenosimy kwietniowy maraton na 24 października.

Nie chcemy ryzykować. Utrzymująca się wciąż wysoka liczba osób zakażonych i troska o Wasze bezpieczeństwo zmusiły nas do decyzji o przeniesieniu kolejnego maratonu Mazovii. Tym samym, pierwszymi zawodami Cisowianka Mazovia MTB Marathon w sezonie 2021 będą zawody w Puławach, zaplanowane na niedzielę 2 maja.
Maraton w Białobrzegach odbędzie się 24 października, czyli w naszym drugim rezerwowym terminie.
Liczymy, że do majówki sytuacja pandemiczna się uspokoi i bez przeszkód będziecie mogli rywalizować na puławskich trasach. Trzymamy się naszego planu, aby w tym roku przeprowadzić komplet zawodów – czyli dziesięć odsłon naszego cyklu.
To była dla nas trudna decyzja, ale statystyki nie pozostawiają złudzeń: do 11 kwietnia okoliczności w naszym kraju się nie zmienią. Zakładamy, że obostrzenia obowiązujące do 9 kwietnia w zakresie zorganizowanego sportu amatorskiego nie zostaną złagodzone. Tak jak Wy, kochamy kolarstwo MTB, dlatego nie tracimy nadziei, że za niecały miesiąc w Puławach.
Przypominamy, że ci z Was, którzy opłacili start w Białobrzegach, mogą przenieść wpisowe na nasz dowolny maraton w sezonie 2021. Wystarczy, że napiszecie maila na biuro@zamanagroup.pl, w tytule maila piszac „Przeniesienie startu Białobrzegi 11 kwietnia”, podacie nazwę maratonu, na który chcecie przenieść opłatę, imię i nazwisko, numer telefonu.