Znad jezior – do Łodzi

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Kończymy wakacyjną część Mazovii. Zaczęliśmy ją w Brodnicy, a kończymy silnym akcentem, czyli mazurską etapówką Gwiazdą Północy. Po drodze zahaczyliśmy jeszcze o Olsztyn. We wrześniu zmieniamy scenografię i przenosimy się znad jezior – do lasu. A dokładnie – do łódzkiego Lasu Łagiewnickiego.

Wakacje rozpoczęły się dla peletonu Mazovii wizytą w Brodnicy. To tam rozgrywaliśmy czwarty w sezonie etap Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Nie bez powodu ten maraton nazwaliśmy „Miss Brodnica, czyli letnia piękność”. Rywalizowaliście w przepięknej lokalizacji Pojezierza Brodnickiego. Z Brodnicy przeskoczyliśmy do nie tak odległego Olsztyna. Tam udała się Wam rzecz niezwykła – w krainie jezior rozpaliliście ogień. Na szczęście – ten ogień sportowy, bo od wysiłku przy pokonywaniu tras w Olsztynie paliły mięśnie nóg. Po krótkiej regeneracji – wypad do Ełku, gdzie w sobotę 14 sierpnia odbył się jednocześnie szósty etap Mazovii i pierwszy etap Gwiazdy Północy 2021. Kolejne odsłony mazurskiej etapówki odbyły się kolejno w Prostkach, Starych Juchach i ponownie w Ełku, dokąd powróciliśmy na finał Gwiazdy.

Jak zapowiadamy, z rozpoczęciem września przenosimy się na powrót do centralnej Polski. W niedzielę piątego września zapraszamy Was do Łodzi i do Lasu Łagiewnickiego na siódmą edycję Cisowianka Mazovia MTB Marathon.