Słowo po sezonie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Do pełnego zakończenia sezonu potrzeba jeszcze komentarza Cezarego Zamany. Nie zwlekamy więc i publikujemy kilka słów od dyrektora sportowego Cisowianka Mazovia MTB Marathon.

Dziękuję wszystkim którzy z nami podróżowali przez cały sezon.

Dziękuję władzom samorządowym, które widzą w Cisowianka Mazovia MTB Marathon szansę na promocję aktywnego wypoczynku i powiększania zasobów ścieżek i tras rowerowych na swoim terenie. I które to władze upowszechniają najbardziej ekologiczny środek podróży, czyli rower.

Dziękuję sponsorom za wsparcie naszych imprez, które choć nie miały już takiego rozmachu jak przed pandemią, to wciąż mogły liczyć na pomoc od naszych dobroczyńców.

Dziękuję dyrekcjom poszczególnych Nadleśnictw, które nie tylko z wielką serdecznością gościły mnie w naszym wspólnym dobrze, jakim są lasy państwowe. ale coraz chętniej angażowały się we wspólne znakowania nowych tras rowerowych.

Dziękuje Komendantom Policji za oddelegowywanie dziesiątków policjantów. którzy bardzo często po godzinach dbali o bezpieczeństwo przejazdów naszych zawodników

Dziękuję setkom druhen i druhów OSP, którzy poświęcali swój prywatny czas, by służyć nie tylko w akcjach ratowniczych  ale w i w pomocy nad rozwojem zdrowego ducha, jaki jest w naszym peletonie czerwonej M.

Dziękuję mojej ekipie, która choć w okrojonym składzie często pracowała ponad czas i obowiązki im wyznaczone, bo tak mocno identyfikowała się misją promocji sportu, która to przyświeca Mazovii już od lat.

Dziękuję mediom, które o nas pisały i że są częścią naszego wspólnego przedsięwzięcia.

Dziękuję Wam, moje Kolarki i Kolarze, którzy przyjeżdżaliście na nasze  maratony i dawaliście mi poczucie sensu ich przygotowywania.

Skoro nas nie opuszczacie, to i ja dalej będę działać, by organizować kolejne edycje maratonów i wspólnie z lokalnymi rowerzystami, a także przyjaciółmi naszego cyklu wyznaczać nowe trasy.

Przepraszam Was za niedociągnięcia, które nam się w tym roku przydarzały. Przeżywałem je jeszcze mocniej niż Wy.

Kończący się sezon to kolejny rok nauki mojej nowej ekipy z którą przygotowujemy rzetelne podsumowanie, a z którego wnioski będą dla nas wytycznymi do mądrzejszej pracy w przyszłym sezonie.

Nie zapadajcie jeszcze w zimowy sen. Nie tylko dlatego, że aura wciąż pozostaje piękna oraz sprzyja pomykaniu po lasach. Ale także dlatego, że przygotowuję dla Was jeszcze w tym roku coś zupełnie innego od tego, co robiliśmy do tej pory. Mogę zdradzę że z tym projektem bardzo długo czekałem. Póki co dalej pedałujcie na swoich kochanych rumakach – póki pogoda pozwala.

Do zobaczenia na nowych szlakach, ale dalej z fajną atmosferą. Taką, jaką wspólnie potrafimy wytworzyć, by doświadczać kolejnych kolarskich wyzwań!

Do waszych usług kolarz, Cezary Zamana.