Mazovia MTB Zimą

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Startujcie w jedynej zimowej odsłonie Mazovii – spotkajmy się w niedzielę 13 lutego w Jabłonnej.

Dołożyliśmy wielu starań, aby tegoroczny zimowy maraton dostarczył Wam tyle emocji i radości z jazdy, co przynajmniej trzy takie imprezy. Mamy dla Was trzy dystanse. Mamy dla Was trasę, która da Waszym udom popalić. Mamy dla Was VIII Memoriał Andrzeja Wilczopolskiego. Mamy również rower marki Northtec do zdobycia. Mamy dla Was komfortowe zaplecze, gdzie się ogrzejecie, przebierzecie, posilicie.

Do pokonania będą trzy dystanse: Pro (46 km), Fit (25 km) oraz Hobby (7 km). W Jabłonnie warto będzie zameldować się nie tylko dla sportowej rywalizacji – ktoś z Was wróci do domu z rowerem MTB firmy Northtec – CAYON DA DR AIR 3X10, którego rynkowa wartość to 4 000 złotych. To bestia idealna i na zimę, i na lato. Hamulce tarczowe, napęd Shimano Deore 3×10 z tylną przerzutką XT Deore, koła zbudowane na piastach Shimano i powietrzny amortyzator Suntour XCR RL-32 AIR 100mm z regulacją tłumienia i manetką blokady skoku z kierownicy, zapewni optymalne tłumienie drgań i wstrząsów na górskich trasach.

Trudno wyobrazić sobie atrakcyjniejszą formułę zimowego maratonu. I trudno znaleźć lepszą motywację do tego, aby zimą wyrwać się z domu i przetestować swoją sportową formę, tak pieczołowicie wypracowywaną na trenażerach czy siłowni” – mówi Cezary Zamana. „Przejechanie zimowej trasy pomoże też w budowaniu odporności, która dziś jest na wagę złota” – dodaje triumfator Tour de Pologne z 2003 roku.

Współorganizatorem Mazovia MTB Zimą są: Gmina Jabłonna oraz OSiR Jabłonna. Sponsorem roweru jest firma Northtec.

Zapisy online tutaj.

Zapisy w biurze zawodów w dniu maratonu od 8.00 do 11.00
Biuro zawodów: Ośrodek Sportu i Rekreacji Jabłonna, ul. Partyzantów 124a Chotomów

Program zawodów:
– 8.00 – 11.00 – zapisy w biurze zawodów
– 10.30 – start dystansu Hobby
– 11.30 – start dystansu Fit i Pro