Pełen kalendarz Mazovii

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Oto jest: daty i miejscówki tegorocznych edycji Cisowianka Mazovia MTB Marathon.

 

I stało się: prezentujemy konkretny plan na tegoroczny sezon. Konkretny, bo liczący dziewięć maratonów w starannie wybranych miejscówkach. W tym jubileuszowym, bo przecież osiemnastym sezonie, znów trzymamy się blisko Mazowsza. I znów udowodnimy Wam, jak wielki sportowy potencjał tkwi w tym regionie.

Planując lokalizacje wszystkich dziewięciu maratonów, braliśmy pod uwagę nie tylko możliwość zaplanowania tam wbijających się Wam w pamięć tras. Zależało też nam na tym, aby Waszym rodzinom, Waszym znajomym, Waszym kibicom w pamięć wbiły się tamtejsze widoki czy krajobrazy.

Największą zmianą w nowym sezonie jest rezygnacja z dystansu 1/2 Pro. Pazura nabierze dystans Fit, a Pro stanie się bardziej przystępny. Niezmiennie do współpracy przy tworzeniu tras zapraszać będziemy lokalsów, zaprawionych w bojach i znających jak nikt tereny w swojej okolicy.

Już teraz zachęcamy Was do rezerwacji pakietów MAX. Dlaczego warto? Dzięki niemu oszczędzacie aż 480 złotych. Start na dowolnym dystansie Fit lub Pro to dla Was tylko 67 złotych. Nie musicie się też wtedy oddzielnie na każdy maraton, dzięki czemu oszczędzacie swój bezcenny czas.

Po tym, jak poznaliście już i daty, i miejscówki edycji Cisowianka Mazovia MTB Marathon w sezonie 2022, nie pozostaje Wam nic innego jak zapisywać się na nasze zawody. A to możecie zrobić w panelu on-line. W panelu on-line możecie również zakupić wspomniany wcześniej pakiet MAX.