Wakacje z Gwiazdą Mazur

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Sprawdź najciekawszą wakacyjną ofertę dla pasjonatów rowerów, pięknych krajobrazów i wymagających tras. Zapraszamy na Gwiazdę Mazur, jedyną w Polsce wakacyjną etapówkę MTB. Do 10 czerwca mamy atrakcyjną promocję na zapisy.

Wcześniej świeciła jako Gwiazda Mazurska, potem jako Gwiazda Północy, a teraz jako Gwiazda Mazur za sprawą stacjonarnej bazy zawodów w Gryfii Mazur, gdzie mamy wspaniale położony iście mazurski obiekt i wyjątkową ofertę pobytową dla uczestników naszej wakacyjnej etapówki.

Pierwszy etap tradycyjnie startuje z Ełku już od kilku lat z nowej malowniczej miejskiej plaży przy ul. Kolbego. Dystans Hobby delikatnie na rozgrzewkę z niedługim dystansem 5 kilometrów. Po to, by dzieciaki miały jeszcze siłę na regenerację i pobawiły się w ciepłej wodzie (w tym czasie ma przeważenie 23/24 stopnie Celsjusza) oraz na piaszczystej plaży.

Drugi etap to sprawdzona od lat eksploracja Prostek i okolic. Dystans Fit i Pro to odcinki szybkie z sekcjami OS, które wymuszą na Was umiejętność jazdy w grupie i dynamikę na starannie przygotowanych, trudniejszych technicznie odcinkach.

W drugim dniu zaplanowaliśmy też wieczorek Gwiazdy Mazur.

Na ostatni etap wyruszycie z bazy zawodów, czyli z Gryfii Mazur leżącej przy największym na Pojezierzu Ełckim jeziorze Selment Wielki. Ruszycie w kierunku boru ełckiego. Wiodący pośród wiekowych drzew spokojniejszy dystans Hobby pozwoli znów na dobry odpoczynek nad jeziorem w oczekiwaniu na klasyfikację generalne etapówki.

Pełną zapowiedź wakacyjnej etapówki znajdziecie tutaj.

Uwaga, Gwiazda Północy first-minute! Tylko do 10 czerwca obowiązuje najniższa opłata, czyli tylko
150 zł FIT i PRO oraz 90 zł Hobby! Zapisz się tutaj.

Do 30 maja za pobyt w Gryfii Mazur z kolarskim wyżywieniem i startem w trzydniowej etapówce
zapłacicie tylko 450 złotych. W Gryfii Mazur będzie też biuro zawodów i finałowy etap z klasyfikację
generalną.