SM STORM BIKES nowym sponsorem Mazovii

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Monumentalnie dobre wieści: zaczynamy współpracę z jedną z wiodących polskich marek zajmującą się produkcją i montażem rowerów. Już podczas maratonu w Puławach będziecie mogli zdobyć nowy rower marki STORM. I tak będzie na każdym maratonie – poza finałem, gdy przyszykujemy specjalne nagrody.

SM STORM BIKES działa na rynku od 2015 roku. Swoja siedzibę ma w południowej Wielkopolsce. W portfolio posiadają rowery: trekkingowe (turystyczne), MTB (górskie), miejskie oraz dziecięce dopasowane do potrzeb zarówno kobiet jak i mężczyzn, a także dzieci.

Wszystkie rowery naszej marki STORM produkowane są na nowoczesnej linii produkcyjnej wyposażonej w bardzo dobrej jakości maszyny służące do montażu rowerów. Do produkcji rowerów używane są komponenty wysokiej jakości. Każdy z wyprodukowanych jednośladów jest dokładnie sprawdzany zaraz po zakończeniu procesu produkcji pod kątem technicznym i jakościowym. Marka STORM znajduje się w TOP 5 polskich producentów rowerów – i z każdym rokiem jeszcze prężniej rozwija się na rynku.