Olsztyńskie eldorado MTB

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Czerwiec rozpoczynamy od mocnego uderzenia. Zapraszamy Was do Olsztyna, gdzie pagórki, single, zjazdy, koleiny wycisną z Was siódme poty. Tak – wiemy, że to lubicie.

Cezary Zamana, dyrektor sportowy Cisowianka Mazovia MTB Marathon, co roku udowadnia, że Olsztyn to raj dla pasjonatów kolarstwa górskiego. Miast jechać do obleganego Zakopanego na południu Polski i tam, na Podhalu, szukać dla siebie górskich single tracków, Cezary Zamana otwiera kolarzom oczy na ulokowany w północnej Polsce skarb.

„Jazda po tutejszych terenach przypomina łapanie byka za rogi” – uśmiecha się Cezary Zamana, kolarski mistrz Polski oraz triumfator Tour de Pologne. „Trzeba mocno trzymać kierownicę, stale utrzymywać koncentrację na najwyższym poziomie i kontrolowanie roweru, aby nie spłatał nam jakiegoś figla. I gdy już dojedziemy do metę, po pokonaniu tych wszystkich przeszkód, czujemy taką satysfakcję, jak gdybyśmy faktycznie ujarzmili dziką bestię” – dodaje Cezary Zamana.

Olsztyn Mazovia MTB Marathon to również zobaczeniu przepięknie ulokowana baza zawodów. Znajduje się ona tuż obok Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego w Olsztynie. To sportowy kompleks z bogatą ofertą sprzętu pływającego do wypożyczenia. Nudzić się nie będą więc rodziny czy znajomi, którzy wybrali się Olsztyna kibicować swoim bliskim.

Zapisujcie się!