Po dobro do Brodnicy!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Przed Wami samo rowerowe dobro, czyli maraton w Brodnicy. Już w niedzielę 30 lipca przepiękne Pojezierze Brodnickie stanie się areną sportowych zmagań na single trackach, leśnych drogach i pośród tajemniczych jezior.

Zawody w Brodnicy to jedna z naszych wakacyjnych propozycji dla pasjonatów MTB. A skoro wakacje, to nie może braknąć wody i lasu, zieleni i błękitu. To wszystko czekać będzie na Was właśnie w Brodnicy, do której nasz cykl zabierze Was w ostatnią niedzielę 30 lipca. Do pokonania jak zwykle będą trasy o zróżnicowanym stopniu trudności – dla najtwardszych jest Pro, dla średnio zaawansowanych mamy Fit, a dla młodzieży przygotowaliśmy Hobby. Każda z tych propozycji dostarczy zawodniczkom i zawodnikom mnóstwo frajdy.

Emocji nie braknie także przy rywalizacji o nowy rower MTB od naszego sponsora SM STORM BIKES. Do domu zabierze go zwycięzca w grze w kapsle. Aby stanąć w szranki o ten znakomity sprzęt, trzeba zapisać się do 23 lipca, korzystając z naszgeo systemu zapisów on-line.

Dzięki gościnności brodnickiego samorządu nasze rowerowe miasteczko ponownie będzie zlokalizowane na terenie atrakcyjnie urządzonej miejskiej plaży z pełnym turystycznym zapleczem.

Wszystkie szczegóły o Brodnica Mazovia MTB Marathon znajdziecie tutaj. Zapraszamy do startu!